Rezerwacja
Rezerwuj pokój

O AB Hostel

W sercu stolicy, w otoczeniu gwiazd!

AB Hostel to perełka wśród oferty noclegowej w Warszawie.
Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta stanowi bardzo dobry punkt komunikacyjny do każdego miejsca w stolicy. Najważniejsze atrakcje, zabytki oraz restauracje i kluby, które umilą Twój pobyt są na wyciągnięcie ręki.
To wyjątkowe miejsce inspirowane latami 20-tymi i 30-tymi XX wieku. Cechą charakterystyczną wyróżniającą AB Hostel jest 17 gustownie przygotowanych pokoi. Każdy z nich dedykowany jest ikonie z XX wieku takim jak: Audrey Hepburn, Walt Disney, Coco Chanel, Marlene Dietrich, Louis Armstrong, Al Capone, Marilyn Monroe, Charlie Chaplin, Albert Einstein, Flip i Flap, Pola Negri, Pablo Picasso, Fred Astaire, Maria Skłodowska-Curie, Ernest Hemingway, Agatha Christie.  

Naszym gościom zapewniamy:

 • kameralne 1 i 2 osobowe pokoje,
 • oryginalnie urządzone pokoje wieloosobowe dla 4-5 osób,
 • węzły sanitarne zlokalizowane na korytarzu,
 • bezpłatne ręczniki,
 • deskę do prasowania,
 • żelazko, suszarki do włosów,
 • suszarki na pranie,
 • łóżeczko turystyczne dla dziecka,
 • śniadanie - w cenie 15zł,
 • otwarty, samoobsługowy kącik kuchenny z bezpłatną kawą, herbatą, płatkami, mlekiem oraz ciastka
 • strefę telewizyjno – wypoczynkową,
 • bezpłatny dostęp do Wi-Fi,
 • możliwość zabezpieczenia wartościowych przedmiotów w sejfie,
 • sprzątanie pokoju w czasie dłuższego pobytu,
 • przyjazną i chętną do pomocy obsługę, która zadba o to, aby czuli się Państwo u nas jak najlepiej.

AB Hostel to miejsce dla Ciebie!

Pokoje i cennik

WALT 1-osobowy

Cena za dobę - 130 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 145 zł

Walt Disney
Amerykański reżyser producent filmowy, scenarzysta, aktor dubbingowy, animator, przedsiębiorca. Jeden z największych twórców przemysłu rozrywkowego w historii, legenda animacji i filmu. Zdobył rekordową liczbę 59 nominacji do Oskarów, z czego zdobył również rekordową liczbę 22 statuetek, siedmiokrotny zdobywca Nagrody Emmy. Wraz z bratem, Royem Oliverem, założyli wspólnie przedsiębiorstwo Walt Disney Productions, znaną obecnie pod nazwą The Walt Disney Company, największą korporację medialną świata. W 1928 r. w filmie „Plane Crazy” pierwszy raz ukazała się postać Myszki Miki. Została stworzona przez Walta po odebraniu wytwórni praw do Królika Oswalda. W tym samym roku miał premierę pierwszy animowany film dźwiękowy „ Parowiec Willie” .Głosu postaci Myszki Miki udzielił sam Walt Disney. Z czasem powstały kolejne postacie: pies Pluto, który zawsze towarzyszył Miki-emu oraz Kaczor Donald.

AUDREY 2-osobowy

Cena za dobę - 160 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 190 zł

Audrey Hepburn
Brytyjska modelka i aktorka. Stworzyła niezapomnianą rolę w „Śniadaniu u Tiffany'ego”. Za rolę w filmie „ Rzymskie wakacje” otrzymała Oskara. Pełna uroku, wdzięku i seksapilu. Porzucając karierę aktorską, poświęciła się pracy ambasadora dobrej woli UNICEF-u. Pamiętając własne przeżycia z czasów II wojny światowej, chciała pomóc głodującym dzieciom w najbiedniejszych krajach świata. 
AL 2-osobowy

Cena za dobę - 160 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 190 zł


Al Capone
Amerykański gangster pochodzenia włoskiego. Już jako nastolatek działał w grupach przestępczych. Zdobył niesamowity majątek dzięki prohibicji i nielegalnemu przemycie spirytusu. Jego fortuna była ogromna i dzięki niej miał w „kieszeni” najważniejsze władze miasta Chicago. Grupa agentów federalnych, ze względu na swoją nieprzekupność zwana „Nietykalnymi” doprowadziła do udowodnienia mu nielegalnych dochodów i nie płacenia z tego tytułu podatków. W 1932 r. Al. Capone został skazany i osadzony w ciężkim więzieniu federalnym. Następnie został przeniesiony do Alcatraz. W tym czasie jego interesy upadły. Fortuna zaczęła maleć. Opuścił więzienie w 1939 r. 
MARLENE 2-osobowy

Cena za dobę - 160 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 190 zł

Marlene Dietrich
Niemiecka aktorka i piosenkarka posiadająca amerykańskie obywatelstwo. Początkowe grała małe role filmowe. Dopiero rola w filmie „Błękitny anioł” przyniósł jej międzynarodową sławę. Po wybuchu II wojny światowej opowiedziała się przeciwko III Rzeszy Niemieckiej i zaczęła występować na froncie dla amerykańskich żołnierzy. Ciekawostka jest, że w filmie „Maroko” w którym zagrała role pierwszoplanową, pokazana została pierwsza w historii kina scena pocałunku lesbijskiego. Na swoim koncie ma ponad 30 głównych ról filmowych. Jest największa ikoną kina XX wieku. W 1999 r. Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła listę najlepszych aktorek wszechczasów. Marlene zajęła 9 miejsce. 
LOUIS 2-osobowy

Cena za dobę - 160 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 190 zł

Louis Armstrong
Amerykański trębacz i wokalista jazzowy. Wyróżniał się stylem gry na trąbce i wokalistyką jazzową. Urodzony w Nowy Orleanie w biednej robotniczej rodzinie. Zaniedbany przez rodzinę trafił do zakładu poprawczego, gdzie zaczął uczyć się gry na kornecie. W 1922 r. przeprowadza się do Chicago. Zastaje zaproszony Joe „King” Oliver do gry w Creole Jazz Band. W tym zespole dokonał swoich pierwszych nagrań, grając drugi kornet w tej grupie. W późniejszych latach jak i po II wojnie światowej prowadziła własne zespoły. Dość często występował często w duecie z Ella Fitzgerald.
CHARLIE 2-osobowy

Cena za dobę - 160 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 190 zł

Charlie Chaplin
Brytyjski aktor i reżyser kina niemego jak również filmów udziękowionych, scenarzysta, kompozytor. Jego rodzice byli aktorami ale bez większych sukcesów zawodowych. Charlie pierwszy raz stanął na scenie mając 5 lat, zastępując swoja matkę. W wieku 11 lat otrzymał rolę konicznego kota w pantomimie „Kopciuszek”. W 1903 r. otrzymał pierwszą stałą pracę, grając chłopca sprzedającego gazety w filmie o Sherlocku Holmesie. Według papierów imigracyjnych przyjechał do Ameryki w 1912 r. i od razu został zauważony przez producenta filmowego, który zatrudnił go w swoim studiu Keystone Film Company. Wraz z wspólnikami w 1919 r. Chaplin założył studio United Artists. Zaczęto nagrywać pierwsze filmy dziękowe i to stało się głównym nurtem kinematografi. Jednak Charlie nie zdecydował się na ten krok, aż do lat 30 . Jego nieme filmy odnosiły wielkie sukcesy. Ze względu na swoje poglądy znalazł się na tzn. czarnej liście Hollywood. 
AGATHA - pokój damski 3-osobowy

Cena za dobę - 75 zł/łóżko 
Cena za dobę ze śniadaniem - 90 zł/łóżko

Agatha Christie
Lady Mallowan –  brytyjska autorka powieści kryminalnych i obyczajowych. Najbardziej znana na świecie pisarka kryminałów oraz najlepiej sprzedająca się autorka wszech czasów. Wydano ponad miliard egzemplarzy jej książek w języku angielskim oraz drugi miliard przetłumaczonych na 45 języków obcych. W samej Francji sprzedano 40 milionów jej książek. Pod pseudonimem Mary Westmacott wydała kilka powieści obyczajowych, które również cieszyły się popularnością.Christie wydała ponad 90 powieści i sztuk teatralnych. Ich akcja toczyła się głównie w zamkniętych pomieszczeniach, a mordercą mógł być tylko jeden z mieszkańców. Wniosła wiele nowych rozwiązań do tradycyjnej sztuki pisania kryminałów. Niektóre z jej powieści mają zaskakujące i wcześniej niespotykane w kryminałach rozwiązania, np. Zabójstwo Rogera Ackroyda czy Morderstwo w Orient Expressie. Jej sztuka Pułapka na myszy, wystawiona po raz pierwszy w 1952 roku w Londynie, jest nadal grana po 60 latach i po 20 tys. przedstawień.

 

 

ALBERT 4-osobowy

Cena za dobę -  70 zł/łóżko 
Cena za dobę ze śniadaniem - 85 zł/łóżko

Albert Einstein
Niemiecki fizyk żydowskiego pochodzenia, jeden z największych fizyków XX wieku. Studiował w Zurychu, a pracę zawodową rozpoczął w Bernie jako urzędnik bankowy. Jest autorem ogólnej i szczególnej teorii względności. Jednym z twórców korpuskularno-falowej teorii światła. W 1921 r. laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki. Wniósł bardzo duży wkłada w filozofie nauki. Opublikował ponad 450 prac w tym 300 naukowych. Teoria względności stała się przyczyną zmian myślenia nie tylko w naukach ścisłych, ale także przyrodniczych, w filozofii, oraz oddziałała na twórczość literacką i artystyczną XX w. 
MARILYN 5-osobowy

Cena za dobę - 65 zł/ łóżko
Cena za dobę ze śniadaniem - 80 zł/łóżko

Marilyn Monroe
Amerykańska modelka i aktorka filmowa. Wprawdzie największe sukcesy odnosiła w latach 50 i 60 XX wieku, ale datą urodzenia weszła w grono naszych sław. Zagrała w takich filmach jak: „Mężczyźni wolą blondynki”, „Pół żartem, pół serio” czy „Książe i aktoreczka”. W 1949 R. pozowała nago do zdjęć, które w 1953 (kupione przez Hugh Hefnera) ukazały się w pierwszym numerze Playboya. W 1962 r. w nowojorskie hali widowiskowej Madison Square Garden, Marilyn wykonała piosenkę „Happy Birthday” specjalnie dla Prezydenta Kennedy'ego dodając do niej słowa "Mr. President". Na sali było wtedy 15 tys. gości. 
ERNEST 4-osobowy

Cena za dobę - 70 zł/łóżko 
Cena za dobę ze śniadaniem - 85 zł/łóżko

Ernest Miller Hemingway
Amerykański pisarz i dziennikarz. Jest autorem takich powieści jak „Stary człowiek i morze”; „Słońce też wschodzi”; „Pożegnanie z bronią „ oraz „ Śniegi Kilimandżaro”. Przedstawiany jako klasyczny przedstawiciel literatury amerykańskiej . Styl pisarstwa Hemingwaya stał się znany jako IcebergTheory.
W 1952 roku podczas pobytu na safari dwukrotnie przeżył wypadki lotnicze. Został laureatem Nagrody Pulitzera  za opowiadanie Stary człowiek i morze w 1953 roku oraz Nagrody Nobla  w dziedzinie literatury rok później.
Hemingway popełnił samobójstwo w swoim domu w Ketchum w 1961 roku.

COCO 2-osobowy

Cena za dobę - 160 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 190 zł

Coco Chanel
Francuska projektantka mody. Od1915 roku zrewolucjonizowała damską modę, promując ubrania o prostych sportowych fasonach oraz pozbawione ozdób krótkie sukienki, stając się na sześć dziesięcioleci ikoną paryskiej hautecouture.W świecie mody jest powiedzenie: „Coco Chanel uwolniła kobiety, a Yves Saint Laurentnauczył je w siebie wierzyć”.W 1922 r. na rynku zaczęły być promowane jej pierwsze perfumy Chanel No. 5 , które od razu podbiły francuski rynek.Przedsiębiorstwa Chanel zatrudniały na przełomie lat 20. i 30. około 3500 osób (m.in. dom mody – zajmujący kilka kamienic przy Rue Cambon, laboratorium perfumeryjne, zakład tekstylny, pracownia biżuterii artystycznej).

MARIA 2-osobowy

Cena za dobę - 160 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 190 zł

Maria Skłodowska-Curie
Fizyczka i chemiczka, dwukrotna laureatka nagrody Nobla. W 1891 roku Maria Skłodowska wyjechała z Polski  do Paryża, by  kontynuować studia na Sorbonie (w XIX wieku kobiety nie mogły studiować na ziemiach polskich), następnie rozwinęła tam swoją karierę naukową. Była prekursorką nowej gałęzi chemii – radiochemii. Do jej dokonań należą: opracowanie teorii promieniotwórczości, technik rozdzielania izotopów promieniotwórczych oraz odkrycie dwóch nowych pierwiastków – radu i polonu. Z jej inicjatywy prowadzono także pierwsze badania nad leczeniem raka za pomocą promieniotwórczości. Dwukrotnie wyróżniona Nagrodą Nobla za osiągnięcia naukowe, po raz pierwszy w roku 1903 z fizyki wraz z mężem i Henrim Becquerelem za badania nad odkrytym przez Becquerela zjawiskiem promieniotwórczości, po raz drugi w 1911 roku z chemii za wydzielenie czystego radu i badanie właściwości chemicznych pierwiastków promieniotwórczych. Jest jedyną kobietą, która tę nagrodę otrzymała dwukrotnie, a także jedynym uczonym w historii uhonorowanym Nagrodą Nobla w dwóch różnych dziedzinach nauk przyrodniczych. Jest ona też jedyną kobietą, która spoczęła w paryskim Panteonie w dowód uznania zasług na polu naukowym.

FRED 1-osobowy

Cena za dobę - 130 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 145 zł

Fred Astaire
Amerykański tancerz, aktor i wokalista. Pierwsze występy rozpoczął w wieku 7-miu lat wraz z siostrą Adele. Tworzyli razem wspaniały duet do 1931 r. Jego partnerkami były między innymi Ginger Rogers i Rita Hayworth.Fred w dużej mierze przyczynił się do zmiany formuły musicali filmowych. Jego narracja była prowadzona środkami muzycznymi, natomiast postacie wypowiadają się w romantycznych sekwencjach tanecznych. Jego styl to połączenie stepowania, tańca towarzyskiego i baletu. Był natchnieniem m.in dla Michaela Jacksona.

PABLO 2-osobowy

Cena za dobę - 160 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 190 zł

Pablo Picasso
A naprawdę Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso – hiszpański malarz, rzeźbiarz, grafik i ceramik, uznawany za jednego z najwybitniejszych artystów XX wieku. Wraz z Georges Braquwe są twórcami nurtu malarstwa zwanego kubizmem.Talent Picassa został odkryty przez jego ojca, znakomitego rysownika. Od najmłodszych lat Pablo, ujawniał swój talent malarski i plastyczny. Następnie kształcił się w Hiszpanii, później w Paryżu, gdzie znaczny wpływ na jego twórczość miało zetknięcie z postimpresjonistami m.in. Henrim de Toulouse-Lautrekiem, który miał duży wpływ na jego twórczość .Prace Picassa z lat 1901-1904 określa się jako okres błękitny. Były to dzieła utrzymane w kolorycie melancholijnym, ukazujące tematykę i postaci osób biednych (Życie, Stary gitarzysta, Dwie siostry, Prasowaczka).W 1948 Picasso przyjechał do Polski, wziął udział w Światowym Kongresie Intelektualistów w Obronie Pokoju we Wrocławiu, a także odwiedził Warszawę, gdzie podarował Muzeum Narodowemu swoją kolekcję ceramiki, rysunków i barwnych druków. W 1950 r. otrzymał  Międzynarodową Leninowską Nagrodę Pokoju zwaną Nagrodą Stalinowską.W 2010 odnaleziono 271 nieznanych dzieł Picassa (kolaże, akwarela, gwasze, litografie, zeszyty i rysunki) pochodzących z lat 1900–1932.

FLIP 1-osobowy

Cena za dobę - 130 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 145 zł

Flip i Flap
Para amerykańskich bohaterów z lat 1919-1951. Właściwie to Laurel and Hardy (Stan i Ollie). Filmy w których grali stały się bardzo popularne na całym świecie. Powstało wiele wersji ich imion, w różnych językach. W Polsce przypadły im imiona Flip i Flap. Razem zagrali w ponad 100 filmach krótko i pełnometrażowych. Początkowo były to filmy nieme, a od 1929 również dźwiękowe.FLIP– grany przez Stana Laurela, był niewysoki i chudy, natomiast FLAP, grany przez Oliviera Hardy’ego, był wysoki i gruby. Fabuły komedii z ich udziałem oparte były na gagach. Niezdarny i roztargniony Flip sprowadzał na siebie i swojego energicznego przyjaciela Flapa różnorakie kłopoty.

POLA 2-osobowy

Cena za dobę -  160 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 190 zł

Pola Negri
Polska aktorka teatralna i filmowa, międzynarodowa gwiazda kina niemego. Jej matka bardzo szybko odkryła uzdolnienia aktorskie córki. Dziewczynkę posłano na lekcję gry aktorskiej i tańca. Po ukończeniu dwóch pierwszych kursów teatralnej Szkoły Aplikacyjnej  w Warszawie Pola, z pomocą wiceprezesa Kazimierza Hulewicza, 1 września 1912 zadebiutowała rolą Klary w „Ślubach panieńskich” w Teatrze Małym w Warszawie. Debiut ten umożliwił jej następnie występy w teatrach rządowych: Wielkim ( Sumurum, Niema z Portici), Letnim, w których szybko zdobyła dużą popularność. 

W 1917 wyjechała do Berlina, gdzie występowała u Maxa Reinbardta. Kontakt z reżyserem Ernstem Lubitschem okazał się przełomowy dla kariery Poli Negri. Film “Oczy mumii Ma” był punktem kulminacyjnym kariery aktorki. Następne sukcesy przyszły także dzięki filmom Lubitscha, „Carmen“, „Madame Du Barry” i „Sumurun“.
W 1923 przybyła do Hollywood i wystąpiła w filmach: Hiszpańska tancerka, Zakazany raj, Hotel Imperial, Miłość aktorki i wielu innych. Była rywalką innej ciemnowłosej diwy Glorii Swanson.
W USA została gwiazdą kina niemego i symbolem seksu, do czego przyczyniły się także głośne romanse z Charlie Chaplinem i Rudolphem.
Nie odniosła sukcesu w filmach dźwiękowych z powodu silnego akcentu i niskiego głosu odczuwanego jako zbyt ordynarny jak na wielką gwiazdę.

FLAP 1-osobowy

Cena za dobę - 130 zł
Cena za dobę ze śniadaniem - 145 zł

Flip i Flap
Para amerykańskich bohaterów z lat 1919-1951. Właściwie to Laurel and Hardy (Stan i Ollie). Filmy w których grali stały się bardzo popularne na całym świecie. Powstało wiele wersji ich imion, w różnych językach. W Polsce przypadły im imiona Flip i Flap. Razem zagrali w ponad 100 filmach krótko i pełnometrażowych. Początkowo były to filmy nieme, a od 1929 również dźwiękowe.FLIP– grany przez Stana Laurela, był niewysoki i chudy, natomiast FLAP, grany przez Oliviera Hardy’ego, był wysoki i gruby. Fabuły komedii z ich udziałem oparte były na gagach. Niezdarny i roztargniony Flip sprowadzał na siebie i swojego energicznego przyjaciela Flapa różnorakie kłopoty.

Chill or eat what you need ogólnodostępny
ŁAZIENKA DAMSKA
ŁAZIENKA MĘSKA
RECEPCJA
KORYTARZ
KUCHNIA

Lokalizacja

Nasze otoczenie

Nasz hostel znajduje się tuż przy jednym z najważniejszych punktów komunikacyjnych Warszawy - Placu Zawiszy. Będąc w samym sercu stolicy, korzystamy również z uroków lokalizacji przy spokojnej, bocznej ulicy Tarczyńskiej, na tyłach Hotelu Radisson Blu Sobieski. Okolica ta słynie z pięknych kamienic oraz licznych obiektów handlowych i biznesowych. Inspirujące otoczenie sprzyja powstawaniu w tej dzielnicy licznych kawiarni, restauracji, klubów i punktów kulturalnych. Jeśli jednak nie pochłonie Cię bez reszty infrastruktura warszawskiej Ochoty, z łatwością dojedziesz stąd wszędzie gdzie chcesz:

 

Pałac Kultury (ok. 1 km)  
dojazd koleją ze stacji 'Warszawa Ochota' do stacji 'Warszawa Śródmieście',
tramwajem z przystanku 'Pl. Zawiszy 05' (7, 9, 22, 24, 25) lub autobusem z przystanku 'Pl. Zawiszy 01' lub 03
(127, 158, 159, 175, 517, 521) do Centrum.

Stadion Narodowy (ok. 4,8 km)
dojazd koleją do stacji 'Stadion Narodowy', tramwajem z przystanku 'Pl. Zawiszy 05' (7, 9, 22, 24, 25) lub autobusem z przystanku 'Pl. Zawiszy 01' (517, 521) do przystanku Rondo Waszyngtona.

• Starówka (ok. 4,2 km)  
dojazd tramwajem z przystanku 'Pl. Zawiszy 14' (1, 22) do przystanku 'Okopowa 08', następnie tramwajem z przystanku 'Okopowa 03' (13, 20, 23, 26) do przystanku 'Stare Miasto 01'.

• Centrum Nauki Kopernik (ok. 4 km)
dojazd tramwajem z przystanku 'Pl. Zawiszy 14' (1, 22, 24) do stacji metra 'M2 Rondo Daszyńskiego',
następnie metrem do stacji 'Centrum Nauki Kopernik'.

Łazienki Królewskie (ok. 5,7 km)
- dojazd tramwajem z przystanku 'Pl. Zawiszy 05' (7, 9, 22, 24, 25) do przystanku 'Muzeum Narodowe 05', następnie
z przystanku 'Foksal 01' autobusem (116, 180) do Łazienek Królewskich.
- dojazd autobusem z przystanku 'Pl. Zawiszy 03' (127, 128, 158, 175) do przystanku 'Krucza 01'następnie z przystanku 'Foksal 01' autobusem (116, 180) do przystanku 'Łazienki Królewskie 01'.

• Muzeum Powstania Warszawskiego (ok. 1 km)
dojazd tramwajem z przystanku 'Pl. Zawiszy 14' (1, 22, 24) do przystanku 'Muzeum Powstania Warszawskiego'.

• Pałac w Wilanowie (ok. 12 km)
dojazd tramwajem z przystanku 'Pl. Zawiszy 05' (7, 9, 22, 24, 25) lub autobusem z przystanku 'Pl. Zawiszy 01' lub 03
(127, 122, 158, 159, 175, 517, 521) do przystanku 'Centrum', następnie z przystanku 'Centrum 01' autobusem (519) do przystanku 'Wilanów'.

• Muzeum Historii Żydów Polskich (ok. 4,1 km)
dojazd tramwajem z przystanku 'Pl. Zawiszy 14' (1, 22) do przystanku 'Cm. Żydowski 04', następnie z przystanku
'Esperanto 01' autobusem (111, 180) do przystanku 'Nalewki-Muzeum 01'.

• Tor wyścigów konnych na Służewcu (ok. 8,5 km)
dojazd autobusem z przystanku 'Pl. Zawiszy 07' (159) do przystanku 'Pl. Konstytucji 03', następnie z przystanku 'Pl. Konstytucji 05' tramwajem (4, 35) do przystanku 'Wyścigi'.

 

Sprawdź jak do nas dojechać

Z lotniska Chopina
Z lotniska Chopina

· wsiądź w autobus linii 175 (kierunek Pl. Piłsudskiego),
· wysiądź na przystanku Pl. Zawiszy 03,
· na skrzyżowaniu przejdź przez ulicę w kierunku ulicy Grójeckiej (około 40 m),
· pod hotelem Radisson Blu Sobieski skręć w lewo i idź wzdłóż ulicy Raszyńskiej (około  30 m),
· skręć w prawo w Tarczyńską przejdź ok 20 m i po lewej stronie zobaczysz wejście do hostelu.

Z dworca autobusowego pks dworzec zachodni
Z dworca autobusowego pks dworzec zachodni

· przejdź na drugą stronę Alei Jerozolimskich,
· wsiądź w autobus linii 127, 158, 517
· wysiądź na przystanku Pl. Zawiszy 03,
· na skrzyżowaniu przejdź przez ulicę w kierunku ulicy Grójeckiej (około 40 m),
· pod hotelem Radisson Blu Sobieski skręć w lewo i idź wzdłóż ulicy Raszyńskiej (około  30 m),
· skręć w prawo w Tarczyńską przejdź ok 20 m i po lewej stronie zobaczysz wejście do hostelu.

Z dworca kolejowego warszawa centralna
Z dworca kolejowego warszawa centralna

· wsiądź w tramwaj linii 7, 9, 22, 24, 25
· wysiądź na przystanku Pl. Zawiszy 06,
· na skrzyżowaniu przejdź przez ulicę w kierunku ulicy Grójeckiej (około 40 m),
· pod hotelem Radisson Blu Sobieski skręć w lewo i idź wzdłóż ulicy Raszyńskiej (około  30 m),
· skręć w prawo w Tarczyńską przejdź ok 20 m i po lewej stronie zobaczysz wejście do hostelu.

Kontakt

AB HOSTEL

ul. Tarczyńska 1 lok. 59
02-025 Warszawa

Recepcja tel. +48 22 404 35 17 

Manager mobile +48 530 108 186

Właściciel mobile +48 606 242135

biuro@abhostel.pl
www.fb.com/abhostel

 

NIP 5223016897

NR KONTA
mBank 30 1140 2004 0000 3102 7520 9823

W tytule przelewu prosimy o podanie terminu pobytu oraz imienia i nazwiska osoby, na którą dokonana jest rezerwacja

Wystawiamy faktury VAT

W hostelu recepcja czynna jest w godzinach 10.00 - 18.00.
Aby zameldować się poza godzinami pracy recepcji prosimy
powiadomić nas o przybliżonej godzinie przyjazdu.